صفحه کنونی: مقالهزبان انگلیسی

زبان انگلیسی


بهترین مدرسین و معلمان تدریس خصوصی زبان انگلیسی خانم و آقا

اگر در جستجوی بهترین مدرسین و معلمان تدریس خصوصی زبان انگلیسی خانم و آقا هستید .... اگر می خواهید با شرکت در کلاسهای تدریس خصوصی زبان این درس مهم را در حد عالی یاد بگیرید و یا مکالمه و گرامر خودتان را تقویت نمائید .... اگر قصد دارید برای شرکت در آزمونهایی مانند آیلتس و تافل آماده تر شوید .... چنانچه قصد دارید برای شرکت در امتحان زبان و یا کسب درصد بالا در زبان کنکور آمادگی بیشتری را در خودتان ایجاد کنید .... اگر می خواهید با مشاهده کاملترین لیست مدرسین، اساتید و معلمان فعال در زمینه تدریس خصوصی زبان، بهترین استاد و معلمی که هم به لحاظ رزومه کاری و هم به لحاظ قیمت و سایر شرایط کلاسهای تدریس برای شما مناسب باشد را انتخاب نمائید .... در هر صورت، برای مشاهده کاملترین لیست معلمان خانم و آقای زبان که در تهران، تبریز، مشهد، شیراز، اصفهان و یا هر جای دیگر ایران در زمینه آموزش زبان فعالیت دارند بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان انگلیسی کلیک کنید.
....

بازدید: 15

چگونه یک معلم تدریس خصوصی زبان انگلیسی خوب داشته باشیم؟

اگر می خواهید برای یادگیری بهتر زبان انگلیسی از کلاسهای تدریس خصوصی زبان استفاده کنید ... چنانچه برای آموزش بهتر درک مطلب زبان انگلیسی و قواعد و گرامر زبان می خواهید در کلاسهای خصوصی شرکت کنید ... اگر قصد دارید در امتحان زبان نمره خوبی بگیرید و یا در کنکور زبان انگلیسی را بالا بزنید ... اگر برای اهداف مهاجرتی و یا تجاری قصد دارید در کمترین زمان ممکن زبان را یاد بگیرید و به همین دلیل در جستجوی یک مدرس خوب و با تجربه هستید ... در هر صورت، برای مشاهده لیست مدرسین خصوصی زبان (خانم و آقا) در تهران، کرج و یا هر جای دیگر ایران بر روی لینک تدریس خصوصی زبان انگلیسی کلیک کنید. با کلیک بر روی عبارت ذکر شده می توانید کاملترین لیست مدرسین زبان را مشاهده کرده و با آگاهی کامل معلم و مدرس مورد نظر خودتان را انتخاب کنید.
....

بازدید: 39

چگونه در سال 97 در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی بهتر عمل کنیم؟

در این بخش مطالبی در زمینه نحوه داشتن عملکرد بهتر در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی در سال 97 مطالبی ارائه می شود. اگر می خواهید در سال 97 به نسبت سالهای قبل مدرس و معلم بهتری باشید و در زمینه تدریس خصوصی زبان عملکرد بهتری داشته باشید و درامد بالاتری هم کسب کنید، مطالعه ادامه این متن می تواند برای شما مفید باشد.
....

بازدید: 34

مقایسه کلاسهای خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی زبان انگلیسی

در این بخش کلاسهای خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی زبان انگلیسی با هم مقایسه می گردد. اگر می خواهید زبان انگلیسی، گرامر و یا مکالمه زبان را خوب آموزش ببینید، استفاده از هر کدام از کلاسهای خصوصی، نیمه خصوصی و یا کلاسهای گروهی که در آموزشگاههای زبان و یا در مدارس و دانشگاهها برگزار می گردد می تواند مفید و موثر باشد. در ادامه بازدهی و میزان مفید بودن هر کدام از این کلاسها با یکدیگر مقایسه می گردد.
....

بازدید: 34

کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی زبان انگلیسی در سال 97

در این بخش در رابطه با کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی زبان انگلیسی در سال 97 توضیحاتی ارائه شده است. اگر می خواهید در سال 97 از تدریس خصوصی زبان درآمد بالایی بدست آورید ... اگر به کار تدریس زبان علاقه دارید و قصد دارید در سال 97 فعالیت خودتان در این زمینه را گسترش دهید ... در هر صورت ادامه این مطلب را بخوانید.
....

بازدید: 27

تدریس خصوصی زبان انگلیسی و موفقیت در زبان کنکور

در این بخش در رابطه با فواید کلاسهای تدریس خصوصی زبان انگلیسی برای موفقیت در زبان کنکور و کسب درصد بالا در زبان انگلیسی کنکور مطالبی ارائه می گردد. یکی از بهترین امکاناتی که در اختیار داوطلبان کنکور قرار دارد کلاسهای خصوصی زبان انگلیسی است که به علت مزایای زیادی که دارد می تواند برای موفقیت در کنکور کاملا موثر باشد.
....

بازدید: 32

تدریس خصوصی زبان انگلیسی راهکاری عالی برای آموزش سریع زبان

اگر می خواهید زبان انگلیسی را سریع و در زمان کمی آموزش ببینید .... اگر قصد دارید در امتحان زبان و یا کنکور زبان شرکت کنید و یا آزمونهایی مانند آیلتس و تافل در پیش رو دارید .... چنانچه برای اهداف تجاری و یا مهاجرتی یادگیری سریع مکالمه زبان انگلیسی و یا هر زبان خارجی دیگری را لازم دارید ... اگر می خواهید گرامر و قواعد زبان، درک مطلب، لغات جدید و نحوه استفاده از آنها در متن و جمله و .... را در کوتاهترین زمان آموزش ببینید و به هر دلیلی سرعت در آموزش برایتان مهم است .... در هر صورت، شرکت در کلاسهای خصوصی تدریس زبان انگلیسی می تواند کاملا مفید و موثر باشد. - مطالعه کنید: تدریس خصوصی زبان انگلیسی راهکاری عالی برای آموزش بهتر و سریعتر زبان
....

بازدید: 51

چرا تدریس خصوصی زبان انگلیسی یکی از بهترین زمینه ها برای کسب درآمد است؟

در این بخش در رابطه با فعالیت در زمینه تدریس خصوصی زبان و انگلیسی و دلایلی که نشان می دهد فعالیت در این زمینه یکی از بهترین راهکارها برای کسب درآمد بالا است توضیحاتی ارائه می گردد. وقتی در گوگل عبارت تدریس خصوصی را جستجو می کنید یکی از پیشنهادهایی که خود گوگل همیشه به شما می دهد، تدریس خصوصی زبان و یا تدریس خصوصی زبان انگلیسی است و این خودش نشان می دهد که فعالیت در این زمینه می تواند کاملا درآمد زا باشد و افراد زیادی برای کلاسهای خصوصی زبان در گوگل جستجو کرده اند.
....

بازدید: 38

تدریس خصوصی زبان انگلیسی برای موفقیت در امتحان زبان

از کلاسهای تدریس خصوصی زبان انگلیسی برای موفقیت در امتحان زبان و گرفتن نمره خوب در امتحان هم در مقطع متوسطه و هم در مقطع دانشگاهی می توان استفاده کرد. اگر از این کلاسها استفاده کنید می توانید علاوه بر اینکه در امتحان زبان موفق تر شوید، در عین حال می توانید پایه زبان خودتان را هم بیشتر تقویت کنید تا در کنکور هم درصد بالاتری بزنید، بهتر مکالمه انگلیسی را انجام دهید، شرکت و موفقیت در آزمونهای زبان برایتان راحت تر باشد و در نهایت در زندگی روزمره استفاده بیشتری از دانسته های خودتان بکنید. - مطالعه کنید: چگونه در امتحان زبان انگلیسی دبیرستان نمره خوبی بگیریم؟
....

بازدید: 38

بهترین سایتهای آموزش و تدریس خصوصی زبان انگلیسی

در این بخش تعدادی از بهترین سایتهای آموزش و تدریس خصوصی زبان انگلیسی معرفی می شود و در رابطه با نحوه استفاده بهینه از کلاسهای خصوصی زبان توضیحاتی ارائه می شود. سایتهایی که در زمینه آموزش و تدریس خصوصی زبان انگلیسی فعالیت دارند به دو شکل این خدمات را ارائه می دهند. تعدادی از سایتها خدمات تدریس خصوصی زبان انگلیسی را به صورت انلاین ارائه می کنند و در برخی دیگر از سایتها (مانند همین سایت: ایران مدرس) مدرسین زبان معرفی می شوند و شما می توانید کلاسهای خودتان را به صورت حضوری و یا انلاین با این مدرسین هماهنگ کنید. برای مشاهده لیست مدرسین خانم و آقا که در ایران مدرس ثبت نام کرده اند و در زمینه تدریس و آموزش خصوصی زبان فعالیت دارند بر روی عبارت تدریس خصوصی زبان انگلیسی کلیک کنید. تعدادی از سایتهای خوب که در زمینه اموزش خصوصی زبان فعالیت دارند در ادامه معرفی می شود.

....

بازدید: 72

تدریس خصوصی زبان انگلیسی و کسب درآمد حداکثری (ویژه مدرسین)

در این مقاله در رابطه با تدریس خصوصی زبان انگلیسی و کسب درآمد حداکثری و بدست آوردن بیشترین درآمد از آن توضیحاتی ارائه می گردد. البته در همین سایت (ایران مدرس) مقالات متعددی در زمینه نحوه کسب درامد بالا از زبان انگلیسی، چگونگی فعالیت در زمینه تدریس خصوصی زبان برای موفقیت در این زمینه، راهکارهای مختلف برای جذب شاگرد و بیشتر پول درآوردن از تدریس زبان و سایر دروس، راهکارهای افزایش بازدهی کلاسها و ... توضیحات زیادی داده شده است و مقالات متعددی را می توانید در این زمینه مطالعه نمائید. به عنوان مثال مطالعه مقالات زیر در این زمینه و در رابطه با نحوه کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی زبان انگلیسی و سایر زبانهای خارجی و حتی سایر دروس می تواند مفید و موثر باشد.
....

بازدید: 57

تدریس خصوصی زبان انگلیسی در چه مواردی لازم است؟

در این بخش در رابطه با موارد لزوم کلاسهای تدریس خصوصی زبان و اینکه این کلاسها در چه مواردی لازم خواهد شد توضیحاتی ارائه می گردد. کلاسهای تدریس خصوصی زبان انگلیسی در کنار کلاسهای مدرسه و دانشگاه یک فرصت خوب برای دانش آموزان و دانشجویان است که این درس را خوب یاد بگیرند و برای فارغ التحصیلانی که قصد دارند مکالمه زبان را خوب یاد بگیرند و اهداف مهاجرتی و یا تجاری دارند هم استفاده از این کلاسها می تواند در یادگیری سریع و در زمان کم زبان انگلیسی بسیار موثر باشد.
....

بازدید: 33

چگونه در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی بهتر عمل کنیم؟

برای بهتر عمل کردن در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی و سایر زبانهای خارجی باید در زمینه های مختلفی بهتر عمل کنید. اگر می خواهید تعداد شاگردهای شما بیشتر شود، شاگردهای شما راضی تر باشند و در نهایت در کار تدریس زبان موفق تر باشید و درآمد بهتری بدست آورید باید در زمینه های مختلفی بهتر عمل کنید. در ادامه در رابطه با این موارد مطالبی ارائه می شود.
....

بازدید: 36

تدریس خصوصی زبان انگلیسی و آموزش گرامر و قواعد زبان

یکی از کاربردهای مهم کلاسهای تدریس خصوصی زبان می تواند آموزش و یادگیری گرامر زبان باشد. اینکه برای یادگیری گرامر زبان چقدر وقت بگذارید به این بستگی دارد که چه هدفی را در زمینه آموزش زبان دنبال می کنید. اگر قصد دارید مکالمه زبان انگلیسی را یاد بگیرید و در این زمینه کار می کنید و در کلاسهای خصوصی و گروهی شرکت می کنید ممکن است توجه به یادگیری قواعد و گرامر زبان خیلی برای شما در اولویت نباشد. چرا که حین حرف زدن و خصوصا گوش دادن به فیلم، اخبار، داستان، موسیقی و .... به زبان انگلیسی به تدریج قواعد را آموزش خواهید دید.
....

بازدید: 51

روشهای کاربردی و موثر کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی زبان انگلیسی

در این بخش در رابطه با نحوه فعالیت در زمینه تدریس خصوصی زبان انگلیسی و روش ها و راهکارهای کاربردی برای کسب درآمد بالا از آن نکاتی ارائه شده است. همانطور که در مقالات قبل هم توضیح داده شده است زبان انگلیسی پرمتقاضی ترین و یا یکی از پرمتقاضی ترین زمینه ها برای کلاسهای تدریس خصوصی است و هر جای ایران که ساکن هستید، در صورتیکه عملکرد خوبی داشته باشید به راحتی از فعالیت در زمینه تدریس خصوصی زبان می توانید درآمد بالایی بدست آورید.
....

بازدید: 62

صفحه 1 از 6
صفحه بعدی123456صفحه قبلی
مدرس خصوصی زبان انگلیسی
کامیار شاهرخشاهی - تدریس خصوصی زبان انگلیسی (IELTS -TOEFL- Conversation)- زبان عمومی و تخصصی کنکور کارشناسی و کارشناسی ارشد
فوق لیسانس اموزش زبان انگلیسی - دانشگاه علامه طباطبایی
09127402580
فرشاد جمشیدی - تدریس خصوصی زبان انگلیسی بدون کتاب مکالمه،TOEFL, IELTS
لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی - علامه طباطبایی
09126123593
نویدمحمودی - تدریس خصوصی دروس زبان انگلیسی راهنمایی و دبیرستان
لیسانس زبان انگلیسی - دانشگاه پیام نور تهران
09058653924
موسسه زبان کارینو - تدریس خصوصی زبان انگلیسی و سایر زبان ها
دکتری زبان
77745228 - 77737428 - 77737421
سپیده نصرتی - تدریس زبان انگلیسی
فوق لیسانس زبان انگلیسی - تهران
09109105512
دکتر مریم نایب زاده - تدریس تخصصی دروس شیمی دبیرستان و دانشگاه توسط فارغ التحصیل رشته شیمی فیزیک
دکتری شیمی فیزیک - زنجان
09122778279
آموزشگاه زبان بینش افزا - تخفیف آموزش کلیه ی زبانهای خارجی تا 30%(خصوصی و عمومی)
دکتری زبانهای خارجی - تدریس خصوصی و عمومی
021-44025788
زهرا امینی (رتبه 1 کنکور) - تدریس خصوصی زبان  عمومی و تخصصی کنکور آیاتس و تافل و مکالمه
دکتری ادبیات انگلیسی - دانشگاه تهران
09127722352
سپیده زارعی - تدریس خصوصی و گروهی زبان انگلیسی. کنکور. دکتری. ارشد. کارشناسی
دکتری لیسانس زبان؛ دکتری جامعه شناسی - علوم تحقیقات
09192460636
عرفان ابطحی - تدریس خصوصی زبان انگلیسی در گرگان
فوق لیسانس آموزش زبان انگلیسی
09114239822
نیازمندیها، تبلیغات رایگان اینترنتی و آگهی رایگان - سودایران
محل تبلیغات شما- ایران مدرس
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
اینستاگرام ایران مدرس
فیس بوک ایران مدرس
آپارت ایران مدرس
لینکدین
تلگرام ایران مدرس