مشخصات مدرس
1
دکتر محمدی - تدریس خصوصی استاتیک، ایستایی، مقاومت مصالح 1 و 2، طراحی اجزاء، ترمودینامیک، مکانیک سیالات، دینامیک، دینامیک ماشین، ارتعاشات، انتقال حرارت و ریاضی و فیزیک دبیرستان و دانشگاه - مدرس دانشگاه و مولف کتاب

تدریس خصوصی استاتیک، ایستایی، مقاومت مصالح 1 و 2، طراحی اجزاء، ترمودینامیک، مکانیک سیالات، دینامیک، دینامیک ماشین، ارتعاشات، انتقال حرارت و ریاضی و فیزیک دبیرستان و دانشگاه - مدرس دانشگاه و مولف کتاب

تدریس خصوصی استاتیک، ایستایی، مقاومت مصالح 1 و 2، طراحی اجزاء، ترمودینامیک، مکانیک سیالات، دینامیک، دینامیک ماشین، ارتعاشات، انتقال حرارت و ریاضی و فیزیک دبیرستان و دانشگاه - معادلات دیفرانسیل و ریاضی مهندسی

"با بهترین کیفیت آموزشی ..."

توسط مدرس دانشگاه و بورسیه هیات علمی

11 سال سابقه تدریس خصوصی و گروهی در آموزشگاهها و دانشگاههای شهر تهران

دارای سابقه تدریس به دانشجویان پردیس دانشگاه شریف، دانشگاه تهران، علم
و صنعت، خواجه نصیرالدین طوسی، تهران مرکز، تهران شمال، علوم تحقیقات و
سایر واحدهای دانشگاه آزاد اطراف تهران

دارای سابقه تدریس در مقطع کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور و
دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو

دارای ثبت اختراع به شماره 64962 – 11/3/89

مولف کتابهای طراحی اجزا، (ارشد)، استاتیک و مقاومت مصالح و مکانیک
سیالات (کاردانی به کارشناسی) انتشارات ارشد سپاهان

تدریس مفهومی با هدف نتیجه گرفتن 100% در امتحانات با برگزاری حداقل
تعداد جلسات لازم و حفظ کیفیت تدریس به صورت همزمان

نتیجه گرفتن بیش از 90 درصد دانشجویان و دانش آموزان در ترم های گذشته


تضمین نتیجه گرفتن قطعی و صد در صد، در صورت همکاری خود دانشجو و حل کامل
تمرینات داده شده
------------------------------------------------------------
دروس تدریسی:

- دروس مقطع ارشد: مکانیک محیط پیوسته، مقاومت مصالح پیشرفته، الاستیسیته، المان محدود

-مقطع کاردانی و کارشناسی: ریاضی 1 و 2، فیزیک عمومی 1 و 2 (فیزیک مکانیک و الکترومغناطیس)، معادلات دیفرانسیل، ریاضی مهندسی، محاسبات عددی، آمار و احتمال، استاتیک (ایستایی)، مقاومت مصالح 1 و 2 (مکانیک جامدات)، طراحی اجزاء 1 و 2، دینامیک، دینامیک ماشین، مکانیک سیالات 1 و 2، انتقال حرارت، ترمودینامیک 1 و 2، ارتعاشات، مقاومت مصالح 3، مکانیک مواد مرکب (کامپوزیت)

- مقطع دبیرستان: ریاضی، فیزیک، حسابان، حساب دیفرانسیل، جبرواحتمال، ریاضیات گسسته، هندسه، هندسه تحلیلی

------------------------------------------------------


تعدادی از نظرات دانشجویان دکتر محمدی در رابطه نحوه تدریس ایشان:


- از: گروه دانشجویان، به: استاد محمدی / با سلام، آقا خیلی خوب خیلی جذاب، فقط جوون شاگردان سوالات سخت طرح نکنید.

- نمره از 19:20 / کلاس ها شیرین، وقت استراحت مثبت، تحقیق خوب

- چیزی که قابل تقدیر و تشکر بود، در کلاس، اخلاق خوب و بسیار دلنشین شما بود که باعث خستگی نمی شد. سعی کنید این اخلاقتونو هیچ وقت از دست ندهید، چه در زندگی شخصی و چه در تدریس

- با وجود تدریس بسیار عالی شما، متاسفانه بدلیل ضعیف بودن پایه تحصیلی در مقاطع پایین، تحلیل مسئله و تمرین کمی برای ما دشوار می باشد.

- با عرض تشکر و خسته نباشید خدمت استاد گرامی: کیفیت درس دادن خوب می باشد-اگر ممکن است کلاس رفع اشکال برگزار شود و نمونه سوال بیشتر حل شود.

- اینجانب درست است که سومین ترم است که این درس را می گیرم اما به هیچ عنوان زده نشده ام. چون بسیار زیبا تدریس می کنید و تا کسی آن مطلب را متوجه نشده است از آن نمی گذرید و هر ترم بهتر از ترم قبل تدریس می کنید.حال دال به تعریف نباشد شما بایستی اساتید دیگر را نیز ببینید تا متوجه درس خوب دادن بشوید.

- نحوه تدریس جنابعالی واقعا عالی است و مطالب را بخوبی به دانشجو تفهیم می کنید. / فقط خواهشمند است در نحوه تصحیح سوالات کمی ملایمت به خرج دهید ... / اخلاق و منش والایی دارید./موفق باشید.

- به نظر اینجانب کلاس مقاومت مصالح که توسط استاد محمدی برگزار شد یکی از بهترین کلاسهایی بود که داشتم و مطالب از پایه به صورت عالی توضیح داده شد و جای هیچگونه انتقادی نیست و از شما تشکر می کنم.

- همه چیز عالی فقط مطالب خیلی زیاد و کمبود نمونه سوال/ بچه ها نمی دونن سوالهای امتحان چطوری میاد و خواهشا چند تا از سوالهایی که تو امتحان میاد رو بگید.

- کلاس شما بسیار عالی و جذاب بود. کلاس خشک و بی وحی نبود. از همه بهتر استراحت وسط کلاس بود. اما می توانستید از تصاویر و فیلمهای اموزشی سر کلاس استفاده کنید. خیلی بهتر بود.

- بسیار خوب. فقط اگر مثالهای بیشتری حل شود خیلی بهتر است.

- با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما استاد گرامی. کلاس شما واقعا کلاس خیلی خوب و با بار علمی زیادی بود که توانست به ما در یادگیری مسائل کمک زیادی بکند. ممنون از کلاس پربارتان.

- به لحاظ حوصله و خوش رویی بسیار عالی می باشید. به لحاظ تسلط به تدریس و مطالب درسی و تفهیم مطالب نیز بسیار عالی هستید.

- با سلام و احترام، نحوه تدریس درس مقاومت مصالح، روش های حل مثال، نحوه ارائه جزوه درباره نکات حل مسئله دروس و طرز بیان مطالب بسیار عالی بود.
با تشکر از زحمات شما . لطفا در صورت امکان سوالات پایان ترم در حد جزوه طرح گردد و همچنین تمرینات کلاسی تاثیر زیادی در نمره پایانی نداشته باشد.

- فقط می توانم بگم که بسیار عالی بود. روش تدریس شما بسیار عالی و قدرت بیان بسیار بالایی دارید. اگر هم شخص بنده درس را درست یاد نمی گرفتم علت آن پایه ضعیف من بوده، فقط همین. امیدوارم که همیشه موفق و شاد باشید.

- در ابتدا ضمن عرض تشکر از زحمات بی دریغ شما، کلاس در حد عالی بود ولی وقت آن کم بود.

- از زحمات بی دریغ و روش تدریس جنابعالی نهایت تشکر را دارم. زیرا مقاومت مصالح 1 را ما با استادی هم تراز با شما از خواجه نصیر پاس کردیم
که بعض شما نباشد واقعا استاد فهیمی بودند و خدا را شاکریم که مقاومت مصالح 2 را نیز با استادی فهیم چون شما پاس کردیم (البته بعد از امتحان).

- با عرض سلام / استاد شرایط هم از لحاظ درس دادن و هم از لحاظ حضور به موقع در کلاس بسیار عالی بود و امیدوارم در مراحل زندگیتان موفق و پیروز باشید.

- از نظر توضیح مطالب عالی بودید ولی اگر کوئیز و تمرینا نمره شو به همه بدید بهتر می شد. از نظر برخورد و اخلاق خوب و یا همان عالی بود فقط تایم استراحت خیلی کمتر از مطالب بوده. موی کوتاه بیشتر بهتون میاد. از نظر ارایشگری و تجربه بود.

- از نظر درس دادن خیلی خوب درس دادید ولی باید هوای بچه هایی که سن وسالشون بیشتر است، باید هوای آنها را داشته باشید ...

- استاد عزیز نحوه درس دادن شما عالیست. تسلط شما بر درس و دانشجویان خوب است. فقط یه کم بیشتر از افراد شاغل حمایت کنید. ما سه شیفت کار می کنیم و کلاسها را به زحمت می آییم.

- استاد از لحاظ فهماندن درس و تلاش برای یادگیری بچه ها واقعا فوق العاده است و اگر کسی درس را واقعا گوش دهد امکان ندارد نفهمد. و اما در مورد امتحان پایان ترم: از شما خواهش می کنم تا حد ممکن امتحان را ساده و در همین حدی که در کلاس گفته شده امتحان بگیرید. با تشکر / به امید قبولی همه بچه ها.

- با سلام به استاد عزیز . در کل ترم بدی نبود. ولی یه مقدار درس سنگین بود ولی شما درستان را خوب به ما یاد دادید. ولی خدا کند که امتحان را خوب بگیرید و زیاد سنگین نباشد. هر خوبی و بدی هم دیدید حلال کنید.

- استاد همچی خوب بود. ممنون.

- با عرض سلام خدمت استاد خوبم. استاد واقعا در فهماندن درس به دانشجویان بسیار تلاش می کنید و خدا ان شا الله خیرتان دهد. فقط کمی کوئیزها را کمتر بگیرید.

- روش تدریس: بسیار عالی / اخلاق: بسیار عالی / در کل همه چیز عالی .
پیشنهاد: تعداد بیشتری مسئله حل شود.

- اینجانب از روش خوب تدریس و همچنین اخلاق خوبتان تشکر می کنم. لطفا بین افراد شاغل و غیر شاغل فرق بیشتری قائل شوید.

- نحوه تدریس شما عالی است و انسان متعهدی هستید. فقط تنها ایرادی که می توان از کار شما گرفت این است که زمانی برای حل اشکالات و سوالات شاگردان خود قرار نمی دهید. انشاالله در تمامی مراحل زندگی خود موفق و سربلند باشید.

- تایم استراحت در حین درس فوق العاده است. کلاس در کل بسیار عالی بود و مطالب زیادی یاد گرفتیم به خصوص در مورد تحقیق های بچه ها که واقعا آموزنده بود. خیلی تشکر می کنم. کلاس بسیار مطلوب بود برای ما.

- با سلام/ احتراما به نظر من کلاس شما نکات مثبتش این بود که صعه صدر داشتید در اشراف کامل به مطالب و بیان خوب در توضیح. در کل حضور در کلاس شما خسته کننده نبود.

- بسیار عالی و بدون هیچ جای اشکالی! به امید روزی که حضرت عالی را در مراتب بالایی از اساتیدی مشاهده کنیم که به واقع شخصیت این چنینی را در شما مشاهده کردم.

- از نظر حضور به موقع و درس دادن هیچ مشکلی نیست فقط نمونه سوالات حل شده مقداری از هم متفاوت باشد، بهتره. در کل استاد خوبی بودی

- نمونه مثالهای حل شده در کلاس ارائه شود. زمان کمتری برای مسائل اولیه(استاتیک) صرف شود. با تشکر

- ضمن عرض سلام و خسته نباشید. به نظر اینجانب مطالب ارائه شده بسیار خوب بود. ولی پیشنهاد بنده این است که با توجه به اینکه اکثر دانشجوها شاغل و مسن می باشند، حجم مطالب کمتر باشد و بیشتر تمرینهای مشابه حل گردد. چون جزوه شما بسیار حجیم شد. - با تشکر فراوان

- با توجه به تعداد کلاسهای برگزار شده از لحاظ تفهیم مسائل خوب بود. در نهایت با توجه به آموزش جنابعالی نسبت به مسائل گفته شده از 20 نمره 16را به شما می دهم.

- روش تدریس خوب بود فقط به دلیل کمبود وقت، برگشت به دروس قبل و رفع اشکال مباحث اولیه ممکن نبود.

- با عرض سلام حضور استاد: با توجه به پایان ترم بودن استنباط بنده در مورد کلاس به شرح ذیل بوده: تدریس درس در حد عالی بوده ولی حل تمرینات و مثال نسبت به درس داده شده کم می باشد. همچنین قدرت بیان نیز خوب بوده و تمتم دروس قابل تفهیم می باشد. در صورت امکان بالا بردن حل تمرینات و مثالها. در پایان از حضور استاد کرامی کمال تشکر را داریم.

- با تشکر از ادب و احترام استاد به دانشجویان. در این کلاس بهتر است به دانشجویان پر حرف اجازه داده نشود تا از وقت کلاس بابت حل نمونه سوالات بیشتر استفاده کرد.

- استاد ممنونم از تدریس زیبای شما. ارائه درس بسیار درست است. حل تمرینات که در سایت می گذارید، حداقل بیشتر تمرینات را حل کنید. در موقع امتحان حداقل یکسری سوال به عنوان نمونه بدهید به دانشجویان تا مشکل دانشجویان حل شود. با تشکر

- تدریس شما بسیار عالی بود ممنون. ولی اگر جواب تمریناتی را که می دهید می دادی عالی بود (فقط جواب، چون وقت می دانیم کم است و به درس معمولی هم نمی رسیدی) تا بدانیم راه حل را درست رفتیم یا نه.

- با عرض سلام خدمت استاد عزیز. از نظر تدریس نسبت به سطح کلاس درس را ارائه کرده و از نظر حل تمرین زمان کمی را صرف حل تمرین نمودید (در کل خوب).

- با سلام. جناب آقای دکتر، بسیار کلاس پربار و مفیدی را در این ترم با شما داشتیم. امیدوارم که در همه مراحل زندگی موفق و موید باشید.

- به نظرم کلاس خیلی خوب بود. با توجه به اینکه خودم در کاردانی درس مقاومت مصالح را خوب متوجه نشده بودم این کلاس برای خودم خوب بود. با تشکر، علیزاده

- با سلام. ضمن خسته نباشید، استاد با توجه به گذشته تحصیلی افراد و مدرک تحصیلی آنها برنامه ریزی درسی صورت گیرد و حجم درس با توجه به وضعیت فراگیری دانشجویان برنامه ریزی شود. در پایان توفیق روز افزون شما را از درگاه ایزد منان مسئلت می نمایم. و من ا... التوفیق

- کلاس مقاومت مصالح 2 واقعا کلاس و درس مرد افکنی هست و استاد محمدی هم به نحو عالی درس می دهد. ولی به علت کمبود وقت زیاد نتوانستیم به مسائل در کلاس فکر و تجزیه و تحلیل کنیم. در کل بابت درس دادن شما کمال تشکر را دارم. شاکر

- ضمن خسته نباشید. آنتراکت وسط کلاس بسیار عالی است. خیلی آموزنده بود.اگر میان ترم هم برگزار می کردید، خیلی بهتر بود. یک دور مرور کامل می شد. به نظرم نوشتن جزوه بهتر در یادگیری کمک می کند تا جزوه آماده، چون روی مطالب بحث بیشتری انجام می شود. جو کلاس هم خیلی جو خوبی بود.

- با سلام خدمت استاد خوش اخلاقم آقای محمدی. یه پیشنهاد برای آخرین جلسه کلاس داشتم و اون کار کردن نمونه سوالات امتحانی جهت آشنا شدن شاگردان و راحت امتحان دادن آنها.

- با سلام. از نظر من کلاس خوبی بود و از نظر من استراحت وسط کلاس خوب بود ولی اگر جای زیاد نوشتن توضیحات را بیشتر کنید و توضیح بیشتری بدهید بهتر است. اگر در وسط ترمها یک امتحان بگیرید، بچه ها با سوالات آشنا می شوند و کارایی دارد.

- حضور بموقع، رعایت ادب و احترام، دانش علمی بالا، تدریس عالی و ریز کردن کلیه مطالب از نقاط قوت شما می باشد. فقط تمرین حل شده چاپی با جواب درست در دسترس قرار دهید. که البته نقطه ضعف نیست بلکه افزایش و کار اضافی است که از جنابعالی درخواست داریم. (می توان به انتشارات سفارش داد و ...)

- با عرض سلام و خسته نباشید. در این ترم این کلاس جزء کلاس های پربار بود. تدریس به طور دقیق، منظم و از قبل آماده شده بود. مثال های حل شده در حد کلاس بود. پیشنهادی که دارم این است که یک جزوه از قبل آماده شده باشد تا در کلاس مثالهای بیشتری حل شود. تا وقت کمتری در کلاس هدر رود.با تشکر از زحماتی که سر کلاس کشیدید.

- با سلام و عرض خسته نباشید. نحوه آموزش بسیار بسیار عالی بود ولی 99%کلاس اختصاص داده می شد به درس و این دانشجو را خسته می کرد. نباید کلاس فقط درس باشد. ولی آموزش درس بسیار عالی بود. بدون هیچ دروغی گفتم. استاد همیشه پیروز باشید. با تشکر. --- استاد فقط یک چیز: در امتحان کمکمون کنید. اول امیدمون به خداست بعد به شما. به خدا متاهلم و سرکار می رم.
خیلی وقتم تنگه برای درس خوندن. سعی می کنم که خیلی خوب بخونم و امتحان بدم. ولی شما هم در نمره کمکمون کنید. تشکر

- پیشنهادات: نمرات کلاسی را بیشتر تاثیر دهید. تمرینها را بیشتر کار کنید مخصوصا تمرینهای مشکل.

- با عرض سلام و خسته نباشید. نحوه درس دادن و ارائه آن خوب بود. فقط تو نمره دادن هوای ما رو داشته باش. درس، درس سختیه ما هم با توجه به وقتی که داریم و سر کار می رویم اما سعی و تلاشمان را می کنیم. اما شما هم کمکمان کن. مرسی. با تشکر فراوان

- به نام خدا. استاد شما خیلی به درس توجه داشتید و یه کمکی به دانشجویان در مورد نمره بکنید. استاد اگر در موقع درس بیشتر مثال درس حل کنید، درس بهتر جا می افتد. چون درس مقاومت مصالح خیلی پیچیده است.

- استاد با عرض خسته نباشید و تشکر از زحمات شما و آرزوی موفقیت برای شما.

- 1- روش تدریس عالی 2- اخلاق و رفتار عالی ان شا الله که در تمام مراحل زندگی موفق باشید. بنده به شخصه از روش تدریس شما نهایت لذت را بردم.

- تشکر همه چی عالی بود. با آرزوی موفقیت برای شما و خانواده محترم.

- با سلام. یه خورده حجم درس زیاد بود. انتظار مثال زیادتری در سرکلاس داشتیم و اگر بیشتر باشد بهتر است. در مورد امتحان هم ساده باشه بهتره.سال خوبی داشته باشید. متشکرم.

- روش تدریس بعلت صبر و حوصله ای که در تدریس و انتقال مطالب دارید بسیار عالی می باشد. بعلت اینکه اکثر افراد پایه ای ضعیف می باشند، بهتر است کمی تمرین و مثال بیشتر حل شود و هم چنین سوالات برای تمرین بیشتر داده شود. و یک سری از نکاتی که معمولا در ترم های قبل آمده است به بچه ها گفته شود.

- با عرض سلام و خسته نباشید جناب استاد. طریقه ی تدریس شما خوب و قابل فهم و منطقی است. فقط با عرض پوزش اگر امکانش بود در این ترم کوتاه که می دانم وقت برای حل کردن مثال کم بود، بیشتر حل می شد مطلب را بهتر درک می کردیم و با نمونه ای از سوالات آشنایی پیدا می کردیم. در کل از تدریس شما راضی هستیم. با تشکر فراوان

- با سلام. ضمن تشکر از زحمات شما، چند نکته هست که می خواهم متذکر شوم:اینکه مثالهایی که حل می کنید برای هر مبحث بیشتر باشد. این مسئله در کلاس مقاومت عال بود ولی در کلاس طراحی اجزاء ماشین رعایت نشد و چون مباحث زیاد شد، تعداد مثالها حل شده کم بود. مثالهایی که داده می شود سعی شود حل آن بعد از تحویل تمرینها در سایت قرار داده شود که بچه ها بتوانند
نقطه ضعف خود را شناخته و برطرف کنند. با تشکر فراوان
- با عرض سلام و خسته نباشید خدمت آقای محمدی. باید عرض کنم که برگزاری کلاسها بسیار خوب بود. مخصوصا حل تمرینات در کلاس و ادامه ی مستمر آنها به صورت حل در پایان ترم که به نظر بنده می تواند برای آمادگی دانشجویان برا امتحان پایان ترم بسیار مفید فایده باشد. در پایان کمال تشکر را از شما استاد عزیز دارم. بهترین ها رو براتون آرزو می کنم.

- با سلام و عرض خسته نباشید. به نظر من شما روش تدریستان عالی است. فقط در این ترم در بعضی از مباحث تمرین کمتری حل کردید و فکر می کنم دلیل آن هم این بود که این ترم خیلی وقت کمتری داریم. در پایان ا زحمات بسیاری که برای کلاس کشیدید تشکر می کنم. انشاا... در تمامی مراحل زندگیتان موید باشید.

- استاد عزیز، از متانت و خوش برخوردی شما بسیار در ذهنمان خواهد ماند.از اینکه سیرت زیبا دارید، خرسندم. استاد یه خواهشی دارم اینه که امتحان پایانی نمره قبولی بدین. ترم هفتیم. از طرف شاگرد ترم 7

- با عرض سلام و تشکر از زحمات شما در طول ترم، کوئیزها و تمرینات کلاسی برای کمک به نمره نهایی خیلی مفید است. ولی اگر امتحان میان ترم برگزار می شد میزان یادگیری درس و نقاط ضعف و قوت آشکار می شد بهتر بود.

- با عرض سلام خدمت استاد بزرگوار. از شما تشکر می کنم برای تلاشی که در این کلاس برای ما کشیدید. واقعا بهترین استادی که در طول دوران درس خوندن داشتم شما بوده اید. خیلی خوب و شمرده و با صبر و حوصله درس می دهید. هم کلاس مقاومت و طراحی شما بهترین کلاس این ترم بود. از شما نهایت سپاس و تشکر را داریم. با آرزوی موفقیت روز افزون شما.

- از نظر حضور منظم و توالی مطالب ارائه شده و روش ارائه مطالب خوب بوده و همین روش رو به بهبود ادامه یابد. و از نظر برخورد و ایجاد احترام متقابل در کلاس بسیار مثبت و قابل تقدیر می باشد.

- با سلام و عرض خسته نباشید. به نظر اینجانب همه چیز عالی بود. تنها ایرادی که اینجانب می توانم به نحوه تدریس جنابعالی بگیرم به نمونه سوالاتی است که در کلاس حل می شد که نسبت به سوالات امتحانی بسیار ساده می باشد. در کل نحوه تدریس، قدرت بیان، نحوه کنترل کلاس و .... بسیار عالی بود. موفق و پیروز باشید.

- با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما. از زحمات شما نهایت تشکر را بجا آورده و از شما ممنونیم و همچنین پیشنهاد می کنم که در صورت امکان سوالات بیشتری در کلاس حل شود.

- با عرض خسته نباشید خدمت استاد گرامی. جنابعالی یکی از بهترین اساتید خوب این ترم ما بودید و واقعا با تمام وجود سعی در یادگیری ما داشتید.بنده از نوع درس دادن شما رضایت کامل را دارم و امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق باشید و همیشه از درگاه خدا خواستارم که به آرزوهایتان برسید.با تشکر فراوان. خدانگهدار

- با سلام و خسته نباشید. جناب آقای دکتر محمدی طرز درس دادن به نظر من خوب است. از شما متشکرم. فقط وقت تنگ است. دست بالا تصحیح کنید. ممنون

- با سلام. از زحمات شما کمال تشکر را دارم. کلاس واقعا مفید بود و شما استادی واقعا با سواد هستید. پیشنهادات: 1- افزایش حل تمرین در کلاس 2-کمک به نمره های پایان ترم دانشجویان 3- افزایش تمریناتی که باید دانشجویان حل کنند و به شما تحویل دهند.

- نحوه ی تدریس و فهم مطالب بسیار عالی است، بدون تعارف. فقط یک مقدار سرعت پیشرفت درس بیشتر شود تا بتوان کتاب را بیشتر جلو برد تا در کنکور بیشتر کمک به دانشجویان شود. تمرینات کلاسی بسیار عالی است و بچه ها را مجبور به حل کردن می کند. از نظر اخلاق و رفتار: 20.

- با سلام و خسته نباشید. اگر تعداد مثالهای حل شده کمی بیشتر باشد، بهتر می شود که با توجه به زمان کم این مساله قابل توجیه می باشد.

- از نظر تدریس برای درس طراحی اجزا و مقاومت مصالح عالی می باشد.پیشنهاد می شود اگر وقت کلاس اجازه می دهد تمرین و مثال بیشتری حل گردد.

- با سلام. من شخصا از ان کلاس راضی هستم فقط اگر حل نمونه سوالات در کلاس بیشتر شود، بازده کلاس بالاتر می رود. و اینکه سوالاتی که در امتحان داده می شه، بیشتر همان نمونه های حل شده در کلاس باشد. با تشکر از زحمات شما

- با سلامی دوباره و خسته نباشید خدمت آقای محمدی. به نظر بنده حل تمرینها در کلاس و گذاشتن وقت برای آنها بهترین کار بود برای درک و فهم بهتر درس. امیدوارم در ترم های بعد هم همین روش تدریس ادامه یابد.امیدوارم در تمامی مراحل زندگی موفق و پیروز باشید.

- با سلام و احترام. به نظر بنده تسلط حضرت عالی به مطالب قابل ارائه در کلاس و متناسب با سطح فهم کلاس به نظر می رسد. این امر موجب یادگیری بیشتر دانشجویان می گردد. بنده این درس را قبلا گرفته بودم و پاس نکرده بودم. همین مطااب در کلاسهای قبلی به صورت پیچیده ارائه شده بود که فهم آن برای من سخت بوده است.

- درخواست: کلاس جنابعالی خیلی خوب بود. اگر ترمهای آینده درسهای دیگه ای بشه ارائه بدهید ممنون می شویم. - پیشنهاد: اگر تمریناتی که در سایتتون می گذارید در آخر، جواب هم داشته باشه خیلی بهتر است. - انتقاد: انتقادی نیست. کلاس در کل عالی بود.

- با عرض سلام و خسته نباشید. اینجانب از هر دو کلاس رضایت کامل داشتم.پیشنهادی که دارم این است که برای تمرینهایی که در سایت می گذارید در انتها روی سایت پاسخ های درست را قرار دهید. تا اشتباهات و نقاط ضعف خود را بفهمیم و اصلاح کنیم. از شما تقاضا دارم برای ترم های بعد در صورت امکان درس های دینامیک - ارتعاشات و یا سایر درسهای مرتبط را ارائه دهید.

- کلاسها عالی بود و در حد و حدود افراد حاضر در کلاس بوده است. با تشکر

- جناب آقای دکتر محمدی، از شما به خاطر توجه و تمرکز هنگام تدریس بسیار متشکریم. از کنترل شما بر روی جو کلاس تشکر می گردد. خواهسمند است برای درک بیشتر مسائل، منابع مسئله ای جدید و معروف و کاربردی تر را نیز معرفی بفرمایید.

- به نام خدا. ضمن خسته نباشید. به عرض می رساند که روش تدریس شما بسیار عالی است. خصوصا که با رنگهای متفاوت مسائل حل می شود، بسیار خوب است.مثلا شکل مسئله با یک رنگ و حل آن با یک رنگ دیگر بسیار جذاب است. در حالت کلی روش تدریس شما بسیار عالی است ولی زمان آن کم است. از زحمات بی دریغ شما بسیار تشکر و قدردانی می کنم.

- با کمال تشکر و احترام، نحوه تدریس و رساندن مطالب بسیار عالی، استفاده از مثالها بسیار عالی، بسیار با سواد و پربار - با تشکر از تمام زحمات شما.

- با عرض سلام و خسته نباشید. نظر بنده در مورد تدریستان خوب فقط یک مشکل درسی که وجود دارد اینه که مثال برای کلاس کم حل کردید و خیلی سخت گیر هستید و یک خواهش دیگری که از شما داریم این است که امتحانو زیاد سخت نگیرید. سال خوبی داشته باشید. خداحافظ

- با سلام و عرض خسته نباشین. در کل کلاس عالی بود هم اجزاء و هم مقاومت مصالح. فقط یخورده سخت گیرین.

- تدریس این ترم نسبت به ترم دوم سال گذشته بهتر بوده است. حالا یا من بعد از گرفتن چهار بار این درسو بهتر متوجه شدم یا تجربه شما بیشتر شده.به هر حال تدریس این ترم برای من قابل فهم بود. بالاخره بعد از گرفتن چهار بار این درس امیدوارم این ترم پاس بشه که بالاخره فارغ التحصیل بشم.زحمت کشیدید. متشکرم.

- با سلام. استاد امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق باشید. ما به لطف شما خیلی از ایرادهایی که در مقاومت مصالح همیشه برایمان مشکل ساز بود، شکر خدا برایمان برطرف شد. باز هم ممنون

- با سلام. نوع درس دادن شما خوب می باشد ولی بهتر است سطح کل کلاس را نیز در نظر بگیرید. معمولا بعضی ها که ریاضی خوبی بلد هستند، معمولا جوابها را بهتر می گویند و شما نیز با این تفکر که همه یاد گرفته اند، شروع به درس بعدی می کنید. - بهتر است تمام فرمولهایی که در آن درس جدید می گویید را با یک رنگ دیگر بنویسید تا موقع حل و تمرین در خانه به مشکل برنخوریم. روی هم رفته نوع درس دادن شما از همه بهتر است. تشکر می کنم.

دکتر محمدی
رشته تحصیلی: مهندسی مکانیک - طراحی کاربردی
مدرک تحصیلی: دکتری
دانشگاه محل تحصیل: خواجه نصیرالدین طوسی
وضعیت تاهل: متاهل
شهر: تهران
آدرس: تهران
هزینه تدریس: توافقی - تماس بگیرید.
سابقه کار: 11
- ایمیل بزنید
بازدید: 36145
تاریخ ثبت اولین آگهی ویژه ---> ۱۳۹۲/۰۶/۱۵
لیست آخرین مدرسین به روز شده
سیداحسان کلاهدوزان - تدریس خصوصی کلیه دروس رشته عمران توسط فوق لیسانس عمران از دانشگاه صنعتی شریف
7

تدریس خصوصی کلیه دروس رشته عمران توسط فوق لیسانس عمران از دانشگاه صنعتی شریف *** ١٠ سال سابقه تدریس خصوصی و نیمه خصوصی *** دارای مدرک پایه ٣ محاسبات و نظارت و اجرا

سیداحسان کلاهدوزان - تدریس خصوصی در تهران
فوق لیسانس مهندسي عمران-صنعتي شريف - صنعتی شریف
09128187933
پیام آوران دانش دنیای روز - پیام آوران دانش دنیای روز-تدریس اینترنتی و آنلاین کلیه دروس از ابتدایی تا دانشگاه،نرم افزارهای کامپیوتری،حسابداری،فنی حرفه ای و دوره های آزاد
7

دانشجویان و دانش آموزان در تمامی رشته ها و مقاطع تحصیلی می توانند از سراسر ایران بصورت آنلاین از آموزش های مدرسین و استادان مجرب استفاده کنند. علاوه بر آموزش در مقاط

پیام آوران دانش دنیای روز - تدریس خصوصی در تهران - سراسر ایران
دکتری
09124450501-77045654
موسسه آموزشی "اندیشه هامون" - تدریس خصوصی کلیه دروس"جلسه اول رایگان" ( ابتدائی,ششم, هفتم, هشتم، دبیرستان ) ) , ICDL ) آموزش کامپیوتر آموزش موسیقی (سه تار/گیتار/پیانو/ارگ و...) کلاسهای المپیادها / آموزش کلیه زبان ها, انتخاب رشته
7

موسسه" اندیشه هامون" 11 سال تجربه/ جلسه اول رایگان مجربتربن مدرسان خانم و آقا را از ما بخواهید. تدریس خصوصی کلیه رشته های دبیرستان و دوره اول و دوم متوسطه ابتدایی و پا

موسسه آموزشی "اندیشه هامون" - تدریس خصوصی در تهران-کرج وحومه
دکتری ابتدایی/متوسطه/دکتری/لیسانس
تهران66849248و 80801675 /// کرج34490923
حسین رضایی (مدرس ریاضی) - تدریس مفهومی ریاضیات پایه ششم، راهنمایی(متوسطه اول)، دبیرستان(متوسطه دوم)، کنکور و دانشگاه، توسط فارغ التحصیل ممتاز دانشگاه صنعتی امیرکبیر، مدرس دانشگاه و کلاس های ریاضی کنکور با 10 سال سابقه تدریس
7

* از یادگیری مفهومی و ساده ریاضیات لذت خواهید برد... * ****************** تدریس خصوصی ریاضیات ششم و هفتم و هشتم و نهم و دهم (ویژه و تیزهوشانی) : • با روش علاقمند سازی به ریا

حسین رضایی (مدرس ریاضی) - تدریس خصوصی در تهران
فوق لیسانس مهندسی مکانیک - صنعتی امیرکبیر(پلی تکنیک تهران)
09397898907 -- 09120903380
مهندس قاسمی - تدریس مفهومی دروس مهندسی مکانیک و کامپیوتر-ریاضی فیزیک دبیرستان و دانشگاه و کنکور- تهران و کرج مشهد
7

ریاضی و فیزیک تیزهوشان,کنکور سراسری , نمونه , المپیاد - دروس کنکور کارشناسی ارشد مکانیک و آی تی (ریاضی عمومی,معادلات, ساختمان داده,طراحی الگوریتم, شبکه,برنامه نویسی,اس

مهندس قاسمی - تدریس خصوصی در تهران کرج مشهد
فوق لیسانس مهندسی مکانیک و کامپیوتر
09394738323
حبیب فروتن - تدریس خصوصی تضمینی در تهران و مشاوره درسی/ آمادگی کنکور ریاضی و تجربی از تابستان تا کنکور-ریاضیات ابتدائی تا کنکور-فیزیک-شیمی-علوم-امتحانات نهایی-دروس پایه(ابتدایی راهنمایی دبیرستان)-آزمون نمونه دولتی
7

آمادگی کنکور ریاضی و تجربی از تابستان تا کنکور به همراه مشاوره- ریاضیات ابتدائی تا کنکور - فیزیک - شیمی - علوم - امتحانات نهایی - آزمون نمونه دولتی- دروس پایه (ابتدایی را

حبیب فروتن - تدریس خصوصی در تهران
فوق لیسانس مهندسی مکانیک - دانشگاه تهران - دانشگاه تهران
09195357646-09361376439
 آرش امینی فر - مدرس و مولف ریاضیات تیزهوشان -    تدریس ریاضیات ششم و هفتم و هشتم ( ویژه) 
7

وظیفه آموزش اینست که ذهن های خالی را به ذهن های باز تبدیل کند نه ذهن های پر . تدریس خصوصی ریاضی آمادگی آزمون های تیزهوشان و مدارس خاص دوره ی اول متوسطه تدریس خصوصی

آرش امینی فر - تدریس خصوصی در تهران
لیسانس مهندسی عمران - شهید چمران
09124605721
روح اله نصیری - تدریس خصوصی دروس ریاضی و فیزیک دبیرستان(ریاضی2 ،حسابان، هندسه 1و 2- هندسه تحلیلی- گسسته -فیزیک 1و 2و3و 4، آمار)و ریاصیات دانشگاه و دروس مهندسی مکانیک توسط دانشجوی دکترای مهندسی مکانیک صنعتی شریف
7

تدریس خصوصی دروس ریاضی و فیزیک دبیرستان و دروس مهندسی مکانیک ------------------------------------------------------------------------------------------------- تدریس خصوصی ریاضیات دبیرستان و کنکور سراسری: د

روح اله نصیری - تدریس خصوصی در تهران و کرج
دکتری مهندسی مکانیک صنعتی شریف - صنعتی شریف
09193940839
ساسان اسماعیل پور - فرصت طلایی برای کنکوری‌ها، المپیادی‌ها و دبیرستانی‌ها
7

تدریس شیمی با روشی منحصر به فرد توسط کارشناس ارشد شیمی فارغ التحصیل از دانشگاه شهید بهشتی تهران با 7 سال سابقه تدریس به کانال اوربیتال بپیوندید Telegram.me/orbital

ساسان اسماعیل پور - تدریس خصوصی در تهران - کرج
فوق لیسانس شیمی
09122267984
گروه آموزشی دکتر نصير - تدریس خصوصی تحقیق در عملیات، پژوهش عملیاتی، اقتصاد مهندسی، تحلیل آماری، آمار مهندسی، طرح ریزی واحدهای صنعتی، طراحی سیستم های صنعتی، کنترل پروژه، کنترل موجودی، طراحی آزمایشات، مدل سازی ریاضی، P6
7

تدریس خصوصی دروس: تحقیق در عملیات (1 و 2 و پیشرفته) پژوهش عملیاتی (1 و 2 و پیشرفته) اقتصاد مهندسی (مقدماتی و پیشرفته) طرح ریزی واحدهای صنعتی طراحی سیستم های صنعتی کنترل

گروه آموزشی دکتر نصير - تدریس خصوصی در تهران
دکتری مهندسی صنایع
090-123-83-717
مرتضی اسدالهی - تدریس خصوصی فیزیک کنکور و دهم و یازدهم | آموزش مفهومی و تکنیکی فیزیک ویژه کنکور 97 | آمادگی برای امتحانات شهریور | طراح سوال آزمونهای قلمچی | مولف 4 کتاب کمک آموزشی فیزیک | سایت: www.konkoorist.com
7

تدریس درس فیزیک: فیزیک پیش دانشگاهی + فیزیک یازدهم + فیزیک دهم + علوم نهم (تیزهوشان)؛ در تمامی رشته ها همراه با جزوه ها و بانک سوال آماده و بی نظیر به صورت خصوصی و نیمه خ

مرتضی اسدالهی - تدریس خصوصی در تهران
فوق لیسانس مهندسی مکانیک - دانشگاه علم و صنعت ایران
09120197200
موسسه زبان کارینو - تدریس خصوصی زبان انگلیسی و سایر زبان ها
7

تدریس خصوصی زبان آلمانی، انگلیسی، ترکی استانبولی، فرانسه، هلندی، عربی، چینی، روسی، ایتالیایی و دانمارکی در مرکز بین المللی زبان های خارجی کارینو... فلکه اول تهرانپ

موسسه زبان کارینو - تدریس خصوصی در تهران
دکتری زبان
7745228 - 77737428
شقایق ولی پور - تدريس خصوصى رياضى عمومى١، رياضى عمومى٢، رياضى پيش دانشگاهى، هندسه، آمار، زبان انگليسى تمام مقاطع، انگليسى دهم، انگليسى نهم، انگليسى هشتم، انگليسى هفتم، تدريس خصوصى رياضى هفتم، رياضى هشتم، رياضى نهم، ر
7

برگزیده المپیاد ریاضی سال ۸۱ با ١٣سال سابقه تدريس ریاضیات ابتدایی تا دانشگاه، رياضى عمومى١، رياضى عمومى٢، رياضى پيش دانشگاهى، هندسه، آمار، زبان انگليسى تمام مقاطع

شقایق ولی پور - تدریس خصوصی در تهران
فوق لیسانس ریاضی کاربردی - دانشگاه خوارزمی(تربیت معلم سابق)
۰۹۱۲۷۹۵۸۸۲۹
سیده لیلا صمدی - تدریس خصوصی زبان انگلیسی
7

تدریس خصوصی IELTS. MSRT . EPT تدریس خصوصی مکالمه کاربردی از پایه تا پیشرفته .دورههای مکالمات و مکاتبات تجاری .تدریس کتابهای زبان دوره متوسطه , راهنمایی دوره های گرامر

سیده لیلا صمدی - تدریس خصوصی در تهران
فوق لیسانس اموزش زبان انگلیسی - علوم تحقیقات
09197303062
سید فرهاد ناظمی - تدریس عمران، معماری، دروس ریاضی کنکور
6

دانشجویان و دانش آموزان محترم با سلام بهتر است مدرسی را که به خدمت می گیرید از لحاظ سواد،فن بیان و تجربه تا حدودی بشناسید ؛ 12سال تجربه در دانشگاه،هنرستان،دبیرستان و

سید فرهاد ناظمی - تدریس خصوصی در تهران
فوق لیسانس عمران
09124102242 SMS /تماس
عباس علی کرمی - تدریس خصوصی و تضمینی فیزیک دبیرستان و پیش دانشگاهی، فیزیک 3 و 2 و 1 هالیدی.(درس همراه با حل تمرین و جزوه و حل نمونه سوالات امتهانی حضوری~آنلاین)
5

تدریس خصوصی و تضمینی فیزیک دبیرستان و پیش دانشگاهی. فیزیک 1 و 2 و 3 هالیدی. تدریس همراه جزوه، حل تمرین و حل نمونه سوالات امتهانی. آنلاین آنلاین آنلاین حضوری حضوری حضو

عباس علی کرمی - تدریس خصوصی در تهران
فوق لیسانس فیزیک
09189021137
نسیم شهبازی - تدریس مفهومی ریاضی و فیزیک
5

تدریس خصوصی ریاضی و فیزیک برای دانش آموزان مقطع متوسطه و ابتدایی، سه سال سابقه تدریس خصوصی تشریحی و تستی nasim.sh1367@yahoo.com

نسیم شهبازی - تدریس خصوصی در تهران
فوق لیسانس فیزیک. مهندسی مکانیک - دانشگاه علوم پایه ارومیه. امیر کبیر
09305157489
زینب طاهری - تدریس خصوصی ریاضیات در کلیه مقاطع از دبستان تا دکتری توسط شاگرداول دکتری ریاضی کاربردی
3

رتبه اول دکتری ریاضی از دانشگاه خوارزمی تهران تدریس خصوصی ریاضیات در کلیه مقاطع تحصیلی و دانشگاهی برای کلیه رشته ها(ویژه ایام امتحانات) تدریس آسان و حل مسایل با شیو

زینب طاهری - تدریس خصوصی در تهران
دکتری ریاضی کاربردی - تهران
09191578062
مریم پناهی - تدریس خصوصی تحقیق در عملیات - پژوهش عملیاتی آمار و احتمالات مهندسی- آمار و کاربرد آن در مدیریت -ریاضی مهندسی- معادلات دیفرانسیل -محاسبات عددی-ریاضیات عمومی کلیه ی رشته ها- مقاطع کاردانی، کارشناسی و کا
3

تدریس خصوصی تحقیق در عملیات پیشرفته پژوهش عملیاتی مهرگان. عادل آذر . حمدی طه. بازارا و... آمار و احتمالات مهندسی آمار و کاربرد آن در مدیریت آمار استنباطی تحلیل آمار

مریم پناهی - تدریس خصوصی در تهران- کرج
فوق لیسانس ریاضی کاربردی - الزهرا تهران
09198478272
مصطفی اسلامی - تدریس خصوصی ادبیات فارسی کنکور و دبیرستان (دوره ی اول و دوم) ، ششم به هفتم تیزهوشان ، توسط دانشجوی مقطع دکتری ادبیات فارسی دانشگاه تهران، فارغ التحصیل کارشناسی ارشد ادبیات فارسی دانشگاه تهران.
3

معلم خصوصی ادبیات فارسی . تدریس ادبیات کنکور(آرایه، دستور زبان، قرابت معنایی، لغت و املا) با بهترین و سریع ترین روش های تست زنی و رساندن داوطلب به درصدهای بسیار بالا

مصطفی اسلامی - تدریس خصوصی در تهران
دکتری زبان و ادبیات فارسی - دانشگاه تهران
09196388248
وحید اسماعیل زاده - تدریس کنکوری شیمی با 10سال سابقه تدريس موفق در تهران و کرج
3

تدریس مفهومی با هدف نتیجه گرفتن 100% در امتحانات با برگزاری حداقل تعداد جلسات لازم و حفظ کیفیت تدریس به صورت همزمان نتیجه گرفتن بیش از 90 درصد دانشجویان و دانش آموزان

وحید اسماعیل زاده - تدریس خصوصی در تهران و کرج
فوق لیسانس شیمی - دانشگاه صنعتی شریف
09108615532
اکرم سیانی - مرکز تخصصی زبان دکتر سیانی برگزار کننده کلاسهای تخصصی آزمون زبان کارشناسی ارشد و دکترا EPT, MSRT,…
3

مرکز تخصصی زبان دکتر سیانی برگزار کننده کلاسهای تخصصی آزمون زبان کارشناسی ارشد و دکترا EPT, MSRT,Tolimo, MHLE, UTEPT, ToFLE, IELTS برگزار کننده کلاسهای آمادگی آزمونهای ای پی تی ، ام اس

اکرم سیانی - تدریس خصوصی در تهران
دکتری مدیریت بازرگانی - دانشگاه آزاد اسلامی
Tel: 09123766265 021- 66049834
گیتی رضایی - تدریس تضمینی ریاضی در حداقل زمان
2

* تدریس مفهومی تمامی دروس ریاضی در حداقل زمان *آموزش نکات تستی جهت پذیرش مدارس خاص(کلاسهای خصوصی و گروهی) مقاطع : متوسطه دوره اول(راهنمایی) متوسطه دو

گیتی رضایی - تدریس خصوصی در تهران
فوق لیسانس ریاضی محض - جبر - بو علی سینا - همدان
09197228106 -09190919426
مریم علی ابادی - تدریس تضمینی ریاضیات
2

*************************تدریس 100% تضمینی************************ &&&&&تدریس تخصصی تمام دروس ریاضی از پایه تا دکتری&&&&& +++++تدریس همراه با جزوه و نمونه سوالات خوب هر مبحث++++++ ×××××××××پرسش

مریم علی ابادی - تدریس خصوصی در تهران
فوق لیسانس آمار و کاربردها - امیر کبیر(پلی تکنیک تهران)
09382614662
باشگاه علمی مدرسان صنعتی - تدریس خصوصی و گروهی در تمام رشته های دانشگاهی-متوسطه 1و2 -اپتدایی -المپیاد-کنکور توسط دانشجویان و فارغ التحصیل های دانشگاه های برتر کشور (صنعتی شریف-امیرکبیر-اصفهان و دانشگاه تهران )
1

تدریس توسط دانشجویان برتر دانشگاه صنعتی شریف -امیر کبیر-اصفهان و دانشگاه تهران برگزیده‌گان المپیادها و مسابقات جهانی تدریس ویژه امتحانات شهریور ماه (متوسطه اول

باشگاه علمی مدرسان صنعتی - تدریس خصوصی در تهران و اصفهان
دکتری - صنعتی اصفهان -صنعتی شریف -تهران- امیرکبیر
09137107972-09397435830
حسین علی زاده - تدریس مفهومی فیزیک، تقویتی دبیرستان کنکور و فیزیک پایه دانشگاه،تدریس به صورت آنلاین و حضوری، تدریس خصوصی دروس فیزیک عمومی 1 و2 ، استاتیک، دینامیک، ترمودینامیک،ریاضی عمومی، ریاضی مهندسی
1

تدریس خصوصی به صورت کاملا مفهومی فیزیک، تقویتی دبیرستان و کنکور و فیزیک دانشگاه توسط عضو هیات علمی دانشگاه ، تدریس به صورت آنلاین و حضوری، تدریس خصوصی دروس فیزیک...

حسین علی زاده - تدریس خصوصی در تهران
فوق لیسانس فیزیک هسته ای
09125913645
گروه آموزشی "دکتر فطرس" (11سال تجربه) - گروه اموزشی "دکتر فطرس" (کلیه رشته های دانشگاهی و پایه)"جلسه اول رایگان"مهندسی مکانیک/عمران/ مهندسی کامپیوتر/ صنایع/ برق/ حسابداری و مدیریت/پایان نامه/پروژه/EPT/MSRT/ارشد/دکتری/کنکور/تیزهوشان/مشاوره
1

گروه اموزشی "دکتر فطرس" ریاضیات/فیزیک/شیمی/هندسه/حسابان/جبر/گسسته/زیست/ریاضی دهم/ریاضی یازدهم/ کنکور تجربی و پزشکی/ کنکور ریاضی و مهندسی/ کنکور انسانی و حقوق با تضمی

گروه آموزشی "دکتر فطرس" (11سال تجربه) - تدریس خصوصی در تهران و کرج
دکتری کلیه رشته های دانشگاهی
09124245414- 66867293
فروغ جعفري - "شيمي را مانند زبان مادري بياموزيم"؛تدريس خصوصي و نيمه خصوصي شيمي دبيرستان
1

"شيمي يعني زندگي" با مفهومي يادگرفتن مطالب و إيجاد انگيزه و علاقه در خود به كمك ما،در مصاف امتحانات خودتان را مدعي بدانيد! افتخارات تحصیلی: کسب رتبه ممتاز و پذیرش بد

فروغ جعفري - تدریس خصوصی در تهران
فوق لیسانس مهندسي شيمي - دانشگاه تهران
09127960604
مینا عباسی - تدریس خصوصی زبان انگلیسی
1

تدریس خصوصی زبان انگلیسی یادگیری زبان انگلیسی در کوتاه ترین زمان وباروشی آسان بدون کتاب

مینا عباسی - تدریس خصوصی در تهران
لیسانس مترجمی زبان انگلیسی - آزاد پرند
09353574933
صفحه 1 از 554
مدرسین ویژه
سیداحسان کلاهدوزان - تدریس خصوصی کلیه دروس رشته عمران توسط فوق لیسانس عمران از دانشگاه صنعتی شریف
7
فوق لیسانس مهندسي عمران-صنعتي شريف - صنعتی شریف
09128187933
پیام آوران دانش دنیای روز - پیام آوران دانش دنیای روز-تدریس اینترنتی و آنلاین کلیه دروس از ابتدایی تا دانشگاه،نرم افزارهای کامپیوتری،حسابداری،فنی حرفه ای و دوره های آزاد
7
دکتری
09124450501-77045654
موسسه آموزشی "اندیشه هامون" - تدریس خصوصی کلیه دروس"جلسه اول رایگان" ( ابتدائی,ششم, هفتم, هشتم، دبیرستان ) ) , ICDL ) آموزش کامپیوتر آموزش موسیقی (سه تار/گیتار/پیانو/ارگ و...) کلاسهای المپیادها / آموزش کلیه زبان ها, انتخاب رشته
7
دکتری ابتدایی/متوسطه/دکتری/لیسانس
تهران66849248و 80801675 /// کرج34490923
حسین رضایی (مدرس ریاضی) - تدریس مفهومی ریاضیات پایه ششم، راهنمایی(متوسطه اول)، دبیرستان(متوسطه دوم)، کنکور و دانشگاه، توسط فارغ التحصیل ممتاز دانشگاه صنعتی امیرکبیر، مدرس دانشگاه و کلاس های ریاضی کنکور با 10 سال سابقه تدریس
7
فوق لیسانس مهندسی مکانیک - صنعتی امیرکبیر(پلی تکنیک تهران)
09397898907 -- 09120903380
مهندس قاسمی - تدریس مفهومی دروس مهندسی مکانیک و کامپیوتر-ریاضی فیزیک دبیرستان و دانشگاه و کنکور- تهران و کرج مشهد
7
فوق لیسانس مهندسی مکانیک و کامپیوتر
09394738323
حبیب فروتن - تدریس خصوصی تضمینی در تهران و مشاوره درسی/ آمادگی کنکور ریاضی و تجربی از تابستان تا کنکور-ریاضیات ابتدائی تا کنکور-فیزیک-شیمی-علوم-امتحانات نهایی-دروس پایه(ابتدایی راهنمایی دبیرستان)-آزمون نمونه دولتی
7
فوق لیسانس مهندسی مکانیک - دانشگاه تهران - دانشگاه تهران
09195357646-09361376439
 آرش امینی فر - مدرس و مولف ریاضیات تیزهوشان -    تدریس ریاضیات ششم و هفتم و هشتم ( ویژه) 
7
لیسانس مهندسی عمران - شهید چمران
09124605721
روح اله نصیری - تدریس خصوصی دروس ریاضی و فیزیک دبیرستان(ریاضی2 ،حسابان، هندسه 1و 2- هندسه تحلیلی- گسسته -فیزیک 1و 2و3و 4، آمار)و ریاصیات دانشگاه و دروس مهندسی مکانیک توسط دانشجوی دکترای مهندسی مکانیک صنعتی شریف
7
دکتری مهندسی مکانیک صنعتی شریف - صنعتی شریف
09193940839
ساسان اسماعیل پور - فرصت طلایی برای کنکوری‌ها، المپیادی‌ها و دبیرستانی‌ها
7
فوق لیسانس شیمی
09122267984
گروه آموزشی دکتر نصير - تدریس خصوصی تحقیق در عملیات، پژوهش عملیاتی، اقتصاد مهندسی، تحلیل آماری، آمار مهندسی، طرح ریزی واحدهای صنعتی، طراحی سیستم های صنعتی، کنترل پروژه، کنترل موجودی، طراحی آزمایشات، مدل سازی ریاضی، P6
7
دکتری مهندسی صنایع
090-123-83-717
مرتضی اسدالهی - تدریس خصوصی فیزیک کنکور و دهم و یازدهم | آموزش مفهومی و تکنیکی فیزیک ویژه کنکور 97 | آمادگی برای امتحانات شهریور | طراح سوال آزمونهای قلمچی | مولف 4 کتاب کمک آموزشی فیزیک | سایت: www.konkoorist.com
7
فوق لیسانس مهندسی مکانیک - دانشگاه علم و صنعت ایران
09120197200
موسسه زبان کارینو - تدریس خصوصی زبان انگلیسی و سایر زبان ها
7
دکتری زبان
7745228 - 77737428
شقایق ولی پور - تدريس خصوصى رياضى عمومى١، رياضى عمومى٢، رياضى پيش دانشگاهى، هندسه، آمار، زبان انگليسى تمام مقاطع، انگليسى دهم، انگليسى نهم، انگليسى هشتم، انگليسى هفتم، تدريس خصوصى رياضى هفتم، رياضى هشتم، رياضى نهم، ر
7
فوق لیسانس ریاضی کاربردی - دانشگاه خوارزمی(تربیت معلم سابق)
۰۹۱۲۷۹۵۸۸۲۹
سیده لیلا صمدی - تدریس خصوصی زبان انگلیسی
7
فوق لیسانس اموزش زبان انگلیسی - علوم تحقیقات
09197303062
سید فرهاد ناظمی - تدریس عمران، معماری، دروس ریاضی کنکور
6
فوق لیسانس عمران
09124102242 SMS /تماس
عباس علی کرمی - تدریس خصوصی و تضمینی فیزیک دبیرستان و پیش دانشگاهی، فیزیک 3 و 2 و 1 هالیدی.(درس همراه با حل تمرین و جزوه و حل نمونه سوالات امتهانی حضوری~آنلاین)
5
فوق لیسانس فیزیک
09189021137
نسیم شهبازی - تدریس مفهومی ریاضی و فیزیک
5
فوق لیسانس فیزیک. مهندسی مکانیک - دانشگاه علوم پایه ارومیه. امیر کبیر
09305157489
زینب طاهری - تدریس خصوصی ریاضیات در کلیه مقاطع از دبستان تا دکتری توسط شاگرداول دکتری ریاضی کاربردی
3
دکتری ریاضی کاربردی - تهران
09191578062
مریم پناهی - تدریس خصوصی تحقیق در عملیات - پژوهش عملیاتی آمار و احتمالات مهندسی- آمار و کاربرد آن در مدیریت -ریاضی مهندسی- معادلات دیفرانسیل -محاسبات عددی-ریاضیات عمومی کلیه ی رشته ها- مقاطع کاردانی، کارشناسی و کا
3
فوق لیسانس ریاضی کاربردی - الزهرا تهران
09198478272
مصطفی اسلامی - تدریس خصوصی ادبیات فارسی کنکور و دبیرستان (دوره ی اول و دوم) ، ششم به هفتم تیزهوشان ، توسط دانشجوی مقطع دکتری ادبیات فارسی دانشگاه تهران، فارغ التحصیل کارشناسی ارشد ادبیات فارسی دانشگاه تهران.
3
دکتری زبان و ادبیات فارسی - دانشگاه تهران
09196388248
وحید اسماعیل زاده - تدریس کنکوری شیمی با 10سال سابقه تدريس موفق در تهران و کرج
3
فوق لیسانس شیمی - دانشگاه صنعتی شریف
09108615532
اکرم سیانی - مرکز تخصصی زبان دکتر سیانی برگزار کننده کلاسهای تخصصی آزمون زبان کارشناسی ارشد و دکترا EPT, MSRT,…
3
دکتری مدیریت بازرگانی - دانشگاه آزاد اسلامی
Tel: 09123766265 021- 66049834
مقالات بخش تدریس خصوصی
توضیحات مرتبط

تدریس خصوصی زبان انگلیسی، ریاضی، فیزیک و شیمی و ارائه خدمات در زمینه تدریس خصوصی سایر زبان های خارجی و دروس دانشگاهی و همچنین تدریس دروس کنکور در وب سایت ایران مدرس انجام می شود.
وب سایت ایران مدرس بزرگترین و پربازدیدترین وب سایت ایران در زمینه تدریس خصوصی و آموزش خصوصی دروس دبیرستان، کنکور و دانشگاهی است.
در صورتیکه به ارائه خدمات در زمینه تدریس خصوصی در منزل و یا آموزش خصوصی در آموزشگاه نیازمندید به قسمت های مختلف وب سایت ایران مدرس(بخش تدریس خصوصی) مراجعه نموده و مدرس خصوصی خود را انتخاب نمایید.
در وب سایت ایران مدرس (همین وب سایت) به صورت اختصاصی به بحث تدریس خصوصی پرداخته شده است. در این وب سایت مدرسین زیادی ثبت نام کرده و در زمینه تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، شیمی، عربی، زبان انگلیسی و فرانسه، تدریس خصوصی دروس کنکوری، تدریس خصوصی دروس دانشگاهی (مهندسی برق، مکانیک، عمران، معماری، کامپیوتر و ...)، تدریس خصوصی ریاضیات و فیزیک دانشگاهی و ... فعالیت دارند. ایران مدرس پربازدیدترین و معتبرترین سایت تدریس و تدریس خصوصی ایران است. بیشترین تعداد مدرسین تدریس خصوصی را در سایت ایران مدرس (همین وب سایت) می توانید مشاهده نمائید. اساتید و معلمان و دبیران در وب سایت ایران مدرس ثبت نام نموده و در زمینه خدمات تدریس خصوصی فعالیت دارند. لیست مدرسین تدریس خصوصی ثبت نامی در سایت ایران مدرس را در همین صفحه می توانید مشاهده نمائید. در این وب سایت، علاوه بر تدریس خصوصی مدرسین زیادی برای دروس تدریسی خودشان جزوات آموزشی و کنکوری درج نموده اند. به عنوان مثال اگر مدرسی در زمینه تدریس خصوصی فیزیک فعالیت دارد، برای آشنایی متقاضیان تدریس خصوصی با نحوه کار خودش، برای درس فیزیک جزوه یا خلاصه جزوه هم ثبت نموده است. البته ممکن است مدرسینی که برای دروس تدریسی خودشان جزوه ثبت کرده اند در کلاسهای تدریس خصوصی از آن استفاده نکنند. این جزوات برای آشنایی با نحوه کار مدرسین و همچنین برای استفاده متقاضیان تدریس ارائه شده است. توصیه می شود که مدرسین تدریس خصوصی در کلاسهای خصوصی ای که برگزار می کنند، از جزوات خود دانش آموزان و دانشجویان استفاده نمایند. به هر حال، در نهایت امتحانات مدرسه و دانشگاه از همین جزوات خواهد بود و بنابراین در کلاسها و جلسات تدریس خصوصی باید همین جزوات ملاک بوده و مد نظر قرار بگیرد. کلاسهای تدریس خصوصی در حالت کلی برای ارتقای معدل، موفقیت در تحصیل و کسب رتبه برتر در کنکور می تواند مفید و موثر باشد. اگر می خواهید در تحصیل موفق باشید، کلاسهای تدریس خصوصی را به عنوان یک گزینه خوب و کمک کننده در نظر داشته باشید. در کلاسهای تدریس خصوصی به نسبت کلاسهای تدریس مدرسه و دانشگاه وقت بیشتری برای یادگیری و رفع اشکال وجود دارد. بنابراین، اگر در درسهای خودتان اشکال دارید و یا در کلاسهای مدرسه و دانشگاه غایب بوده اید، با استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی به راحتی می توانید عقب افتادگی ها را جبران نموده و اشکالات را برطرف نمائید. استفاده از کلاسهای تدریس خصوصی برای دروسی مانند ریاضی، فیزیک، شیمی، زیست، عربی، زبان انگلیسی، زبان فرانسه، زبان آلمانی، دروس دانشگاهی رشته های فنی و مهندسی و .... می تواند مفید و موثر باشد. اگر مدرس هستید و می خواهید در زمینه تدریس خصوصی فعالیت داشته باشید هم می توانید آگهی تدریس خودتان را در همین سایت ثبت نمائید. وب سایت حاضر (ایران مدرس) بزرگترین و پربازدیدترین سایت تدریس ایران بوده و به بهترین شکل متقاضیان تدریس خصوصی را به سمت آگهی شما میل می دهد. برای کسب درآمد از تدریس خصوصی فرصت درج آگهی و تبلیغ در سایت ایران مدرس را از دست ندهید. اگر ساکن تهران، کرج، تبریز، اصفهان، مشهد، سنندج، شیراز، یزد، رشت، ساری و یا هر کجای دیگر ایران هستید، برای جذب شاگرد، آگهی تدریس خصوصی خودتان را در همین سایت درج نمائید.


کد قرار دادن بنر ایران مدرس در سایت شما
0.5637